Корзина
299 отзывов
NAIT
+380
67
456-15-86
+380
66
972-76-68
УФ-лампи  призначенi для швидкої полімеризації гелевих матеріалів, використовуваних в процесі нарощування і моделювання нігтів. Володіють достатньою для салонної експлуатації потужністю, також підходить для використання на дому

Лампы

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2
Особливе місце займають уф лампи для нігтів. Без них неможливо наростити нігті гелем.
 
Що потрібно знати про уф лампах
 
Для нарощування гелієвих нігтів обов'язково потрібна ультрафіолетова лампа, тому що вона полімерізіруе матеріал. Ви можете купити найдорожчі матеріали для дизайну нігтів, вибрати кращі лаки для нігтів, але без якісної лампи всі гроші будуть витрачені даремно. Щоб процедура проходила правильно, потрібно знати, яка потужність лампи необхідна.
 
Щоб полімерізірувати звичайний гель підходять уф лампи, потужністю від 4 до 6 ват. Існують гелі, в яких міститься менше фотоініцаторiв, тому для їх затвердіння знадобиться більше світла. При використанні малопотужних ламп, гель затвердіє неповністю, чи не просохне всередині. Тому для таких гелів потрібно використовувати лампи на 9 ват.
 
!!! Не економте на уф лампах. Від того, наскільки якісне у вас обладнання, залежить якість роботи, кількість клієнтів, ваша репутація і зарплата.
 
Які бувають уф лампи
 
При виборі лампи зверніть увагу на її характеристики. Можна купити лампу з таймером і без нього. Деякі таймери вимикаються строго через 30, 60 або 90 секунд. На інших моделях можна встановити час витримки від декількох секунда до 2-3 хвилин. Вважається, що такі лампи зручніше і працюють економніше.
 
Гарні для майстрів і новачків лампи-тунелі. Завдяки їх конструкції можна сушити гель на обох руках і моделювання вдається виконувати швидше.
 
Бувають дорожні або переносні лампи. Вони підійдуть для часто подорожуючих майстрів якi відправляються до клієнтів на виклик.
 
При виборі уф лампи враховуйте не тільки її вартість, але і популярність фірми-виробника. Часто це гарантія того що ви отримаєте надійний і довговічний пристрій.